+36 96 510 170 iskola@peterfy.hu

Nyugdíjas pedagógusaink köszöntése

2022. nov. 8

Nyugdíjas pedagógusainkat köszöntöttük

Régi mesékre emlékszel-e még…….zengett az iskola földszinti folyosóján október 21-e délutánján. Ezúttal azonban nem a végzős, búcsúzó diákok ajkáról csendült fel az ének, hanem alsós diákjaink énekelték azon kollégáinknak, akik az elmúlt évtizedekben iskolánk pedagógusai voltak, intézményünkből mentek nyugdíjba. Ezen a délutánon ünnepelni hívtuk nyugdíjas munkatársainkat.

Iskolánk ebben az évben ünnepli újraindulásának 30. tanévét. Ebből az alkalomból köszöntötték őket a gyerekek énekkel, prózával, verssel.  Csorba János igazgató lelkész úr üdvözlő beszédében felidézte a kezdeteket, az akkori pedagógusok példaértékű elszántságát, hitét. A köszöntő után jó hangulatú, kötetlen beszélgetés vette kezdetét.

Közelgő események

[MEC id=”1289″]

Elérhetőség

+36 96 510 170
iskola[at]peterfy.hu
Péterfy Sándor utca 2

9025  Győr Magyarország

OM-kód: 030546

Vezetőség

Igazgató lelkész: Vancsai József
Igazgató: Kolarovszki Zoltán
Igazgatóhelyettes: Győryné Timár Henriette
Igazgatóhelyettes: Murányi Péter
Igazgatóhelyettes: Marekné Stubán Beáta
Óvodavezető: Tóthné Szebeni Gyöngyi
Gazdasági vezető: Hujber Krisztina