+36 96 510 170 iskola@peterfy.hu

Felvételi tájékoztató és workshop

2022. nov. 17

Idei gimnáziumi felvételi tájékoztatónk rendhagyó volt. Iskolánk igazgatójának előadása előtt, 16:00 órától munkaközösségeink várták az érdeklődőket, hogy kötetlen formában mutathassák meg, mivel is foglalkoznak. Így az ide látogató diákok és szüleik láthattak izgalmas kémiai és fizikai kísérleteket, részt vehettek interaktív nyelvi foglalkozásokon, matematikai játékokkal tornásztathatták meg agyukat, lelki feltöltődés gyanánt hitoktatóinkkal beszélgethettek vagy irodalmi kávéházunkba is beülhettek. Aki sportolásra vágyott, falat is mászhatott tornatermünkben.

A felmerülő kérdésekre nemcsak kollégáink, hanem felsős diákjaink is szívesen válaszoltak.

Közelgő események

[MEC id=”1289″]

Elérhetőség

+36 96 510 170
iskola[at]peterfy.hu
Péterfy Sándor utca 2

9025  Győr Magyarország

OM-kód: 030546

Vezetőség

Igazgató lelkész: Vancsai József
Igazgató: Kolarovszki Zoltán
Igazgatóhelyettes: Győryné Timár Henriette
Igazgatóhelyettes: Murányi Péter
Igazgatóhelyettes: Marekné Stubán Beáta
Óvodavezető: Tóthné Szebeni Gyöngyi
Gazdasági vezető: Hujber Krisztina