+36 96 510 170 iskola@peterfy.hu

Mesemondó találkozó óvodánkban

2024. febr. 26

Február 21-én, óvodapedagógusoknak szerveztünk mesemondó találkozót óvodánkban. Ezen a napon teljes egészében a mese, a mesélés volt fókuszban. A délelőtt folyamán 9 mesét hallhattunk, amelyeket az általunk meghívott 5 kisgyermeknevelő intézmény pedagógusai adtak elő. Majd az ebédszünetet követően Écsi Gyöngyi varázslatos előadásában, a Szőlőszem Kálmán c. mese tárult elénk. A napot, óvó nénijeink farsangi meseelőadása zárta.

Tartalmas napot tölthettünk együtt, ahol volt idő szakmai beszélgetésre, ismerkedésre és töltődésre is.

Közelgő események

[MEC id=”1289″]

Elérhetőség

+36 96 510 170
iskola[at]peterfy.hu
Péterfy Sándor utca 2

9025  Győr Magyarország

OM-kód: 030546

Vezetőség

Igazgató lelkész: Vancsai József
Igazgató: Kolarovszki Zoltán
Igazgatóhelyettes: Győryné Timár Henriette
Igazgatóhelyettes: Murányi Péter
Igazgatóhelyettes: Marekné Stubán Beáta
Óvodavezető: Tóthné Szebeni Gyöngyi
Gazdasági vezető: Hujber Krisztina