Intézményünk Alapfokú Művészeti Iskolája ebben a tanévben is a Generációk Házában tartotta év végi kiállítását.
A megnyitóra június 12-én került sor, melyet a Rábca Néptáncegyüttes csodálatos, többszólamú éneke indított. Ezt követően Németh Attila méltatta a diákok alkotásait. Szavai nyomán megelevenedtek a tanórák, amelynek eredményeit a látogatók két héten keresztül csodálhatják a kiállítás helyszínén.

